MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381114
*
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:31:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:58:48
1
450 kr
15/5 17:17:30
2
450 kr
15/5 17:17:30
1
450 kr (Budbetjänt)
15/5 17:19:21
2
500 kr
16/5 20:20:35
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:58:48 | 1 | 450 kr |
15/5 17:17:30 | 2 | 450 kr |
15/5 17:17:30 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
15/5 17:19:21 | 2 | 500 kr |
16/5 20:20:35 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:24 -
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:42 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:47